Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 2336 komentarzy

Hades. neon24.pl

Hades - Dobry mąż i brat. Surowy i budzący strach, a zarazem sprawiedliwy. Czczony w trwodze a hołdy składano mu na kolanach... Wypisz wymaluj prawdziwy Ja (tylko tych hołdów jakoś mało widać)

Koniec udawanej kurtuazji z dudą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PIS'owcy polecenia wydają mu już medialnie ze swoich zlotów partyjnych

PIS kolejny raz sponiewierał dudę

 

Do dnia dzisiejszego zamieszkały w Pałacu Prezydenckim niejaki Andrzej duda oficjalnie Prezydent RP nie podjął jeszcze decyzji na jaką datę wyznaczyć zbliżające się wybory parlamentarne

Ma do wyboru daty takie jak: 13, 20, 27 października, oraz 3 bądź 10 listopada

Datą która ponoć najmniej mu odpowiada jest 13 października czego powodem ma być mecz Polska - Macedonia kopany w Warszawie na Stadionie niby Narodowym - co jest w sumie w miarę logiczne przy tak sporym wyborze innych dat

Niestety ale usta jarozbawa czyli mateusz morawiecki na ostatnim piSSowskim partyjnym zlocie przekazał dudzie jaka data wyborów została już wybrana przez pewnego mieszkańca ulicy Nowogrodzkiej w stolycy wypowiadając zdanie które brzmiało mniej więcej tak:

"rząd nie jedzie na wakacje - od wczesnego rana do nocy pracujemy do 12 października, niech będzie 11, bo cisza wyborcza"

I tak to duda z tych słów dowiedział się na jaką konkretną datę ma za kilka dni w końcu się zdecydować

Zupełnie tak samo jak po poprzednich wyborach niejaka szydło co to niby została premierem będąc na wakacjach dowiedziała się że w tym samym czasie w stolycy dobiegał już końca wybór składu "jej rządu" - czym prędzej wtedy przerwała wakacje i stawiła się w stolycy aby jeszcze przed mediami dowiedzieć się co/kogo w końcu "wybrała"

Gościu z Żoliborza niby mały... a kopie ich jak chce - i to nie tylko po kostkach

Jeśli byli jeszcze tacy którzy nie wierzyli w ten teatr, oraz kto w nim jest marionetką a kto pociąga za sznureczki teraz już chyba nie mają żadnych wątpliwości.

Oczywiście że bolą oczy, główka i tyłeczek - ale zawsze można było otrzeźwieć wcześniej

Tak to jest jeśli choćby tylko raz dać po sobie pojechać jakiemuś frajerowi i lebiedze - później wszyscy będą chcieli się wyżyć i dokopać...

Na pochyłe drzewo to i morawiecki ... wróć: koza skacze....

KOMENTARZE

 • @
  Pan Duda podał się do dymisji w 2016r w związku z niemożnością ustawienia kwoty wolnej od podatku w 2015r na poziomie 8000zł, zgodnie z zapowiedzią przedwyborczą (dał gwarancję). Albo w Polsce/Polin nie obowiązują umowy.
 • @Oracz 23:40:43
  Prezydent to nie jest władza ustawodawcza
 • @Wican 10:34:34
  Nie jest ale nawet kilkakrotnie złożył taką obietnicę oraz w jednym przypadku publicznie upoważnił jedną z protestujących osób do przypilnowania tego i przypominania mu o tym
  Zgodnie z obietnicami dawno miał się podać do dymisji. No ale podjęcie takiej decyzji którą podjąć może zawsze też nie należy tak całkiem od niego bo musi na taki ruch dostać polecenie od pewnego szeregowego posła a ten jest zajęty bo w tej chwili ogląda atlas kotów i kombinuje jak wypłacić rekompensaty za mienie bezspadkowe. Kasa pusta i na minusie więc jedzie do Polski złoto z którego pewnie część jak poprzednio wyparuje
 • Zdaje się
  Że prezydent Juda kupił wszystko w ciemno co mu tam koniokrady kazały kupić. W ten sposób prezydent Juda chce sobie załatwić kolejną kadencję, ciekawe co mu koniokrady naobiecywały.
 • @Mordechaj 11:08:06
  PiS to obiecywał. Obiecywali również publikację aneksu z likwidacji WSI. Ale kto im wierzy? Nie ważne czy Gumisiowi czy Banksterowi
 • @Wican 13:14:10
  Chyba decyzje o aneksie i jego tajności podejmują koniokrady, zresztą po więzieniach CIA w Polsce, jak WSI stało na świecy ,kiedy bezpieka z USA wyrywała Talibóm paznokcie w Starych Kiejkutach, to o WSI decydują koniokrady. Także takie obietnice to możemy sobie wsadzić.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031