Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 2281 komentarzy

Hades. neon24.pl

Hades - Dobry mąż i brat. Surowy i budzący strach, a zarazem sprawiedliwy. Czczony w trwodze a hołdy składano mu na kolanach... Wypisz wymaluj prawdziwy Ja (tylko tych hołdów jakoś mało widać)

PIS'owskiej wścieklizny ciąg dalszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Walić w Owsiaka czym się da...

To że od lat PIS'owcy zwalczają Owsiaka i wszystko co z nim powiązane nie jest żadną nowością

Lecz od kiedy dorwali się do sterów "koryta" dostali totalnej wścieklizny i robią co mogą aby niby mu dokopać

Dlaczego NIBY MU?

Ano dlatego że w czym by mu nie chcieli przeszkodzić to i tak i tak zawsze bezpośrednio czy pośrednio biją tym zwykłych obywateli tego kraju którzy chcą pomagać innym, oraz tych którzy tej pomocy potrzebują i oczekują

Ile było szczekania i plucia jadem na Orkiestrę tego przypominać nie trzeba

Tak samo ile jakich kłód pod nogi Orkiestry rzucano, jak tylko można przeszkadzano, jak wycofywano się z dotychczasowego uczestnictwa w tych imprezach włącznie (np. Wojsko, czy Straż Pożarna)

Wyliczać nie ma sensu bo jest to ogólnie wiadome, jak i to że Polacy Patrioci chcący udzielić pomocy innym zawsze pokazywali PIS'owcom wyprostowany środkowy palec - za każdym razem z roku na rok coraz więcej i coraz mocniej wyprostowany ;))

Ale notka nie o tym więc to pomijamy

 

Otóż mendy mają to do siebie że zawsze i wszędzie knują i spiskują

Tym razem wymyślili coś nowego i ma to uderzyć głównie w MŁODZIEŻ - ale nie tylko

W KAŻDEGO kto wybiera się w tym roku na Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą

 

Otóż "mundre głowy" wymyśłiły że jeśli nie mogą doprowadzić do nie odbycia się go, to utrudnią jak tylko mogą dotarcie na tą mega imprezę

W tym przypadku nawet:  BEZ WZGLĘDU NA KOSZTY

 

Najpierw Przewozy Regionalne wycofały się z podstawienia dodatkowych pociągów specjalnych na tą imprezę tłumacząc się m.in. stratami, jakie miała ponosić w związku z przewożeniem festiwalowiczów - pewnie... co tam pełne wagony... lepiej niech jeżdżą puste składy na zasrajdziury - tylko po co później ten wieczny lament o nierentownych trasach ???

 

Teraz na jaw wyszedł jeszcze większy kabaret z PKP Intercity:

 

Co zrobić aby nie porzewieźć więcej pasażerów do Kostrzyna na TĄ imprezę?

- Nie puszczać dodakowych składów

A czy można zrobić coś więcej?

-Nie. Nie da się

A gu...zik - bo da:

WCALE NIE PUSZCZAĆ POCIĄGÓW PRZEZ KOSTRZYN !!!

I właśnie do takiego scenariusza który zapewne zapadł na Nowogrodzkiej przymierza się PKP Intercity

 

O tej sprawie jako pierwszy poinformował portal OKO.press, do którego trafiła kopia e-maila rozesłanego przez Janusza Małka, wicedyrektora Biura Rozwoju Oferty i Produktów PKP Intercity do pracowników PKP PLK.

Wiadomość zawiera: "wykaz zmian koniecznych do wprowadzenia dla pominięcia stacji Kostrzyn",

czyli objazdów na trasach pociągów, które normalnie zatrzymują się w Kostrzynie nad Odrą (łącznie zaproponowano ich 19)

"Prosimy o opracowanie przymiarek do podanych wyżej tras i przesłanie projektów zmienionych"

 

DNO DNA - czy można upaść niżej?

Jak widać dla kadr PC tzn. PIS nie stanowi to żadnego problemu

 

Także kupować zawczasu bilety - a później po odszkodowanie

Poza tym proponuję może dla kogoś z zaciągiem prawniczym przemyśleć zawiadomienie o działaniu na szkodę spółki - ciekawe czy ktoś wyprzedzi najwyższego mecenasa w kraju :))

 

 

https://lubuskie.onet.pl/pkp-intercity-rozwaza-wprowadzenie-objazdow-tak-aby-pociagi-omijaly-kostrzyn-nad-odra/hmjgplz

KOMENTARZE

 • Oooo....
  Pierwszy PIS'owiec już był :))
  Kole w oczka kole - MA KOLEĆ !!! ;))
 • W tym kraju nic się nie zmieniło i nigdy się nie zmieni.Taka gmina
  //Nie puszczać dodakowych składów
  (...)
  WCALE NIE PUSZCZAĆ POCIĄGÓW PRZEZ KOSTRZYN !!! //

  Kuźna! wypisz wymaluj "bezczelny kaliski"

  https://www.youtube.com/watch?v=bJEXNSJeV2Y
 • Proszę odstawić emocję na bok i przeczytać!
  Gdy 4 grudnia 2003 roku w katastrofie śmigłowca M-8 ranny został ówczesny premier Leszek Miller, pozwoliłem sobie skomentować to wydarzenie felietonem który w całości przytoczę poniżej.


  Katastrofa śmigłowca  Jeden ze współsprawców dziadostwa odczuł boleśnie na własnej skórze jego skutki! Tak najkrócej można skomentować katastrofę śmigłowca którym podróżował wraz ze świtą premier Miller. Gwoli sprawiedliwości dodajmy, że za doprowadzenie do ruiny infrastruktury technicznej Państwa odpowiadają pospołu wszystkie poprzednie ekipy rządowe, równie nieudolne jak rząd Millera.

  Dotychczas (aż do katastrofy śmigłowca) skutki nieudolnego rządzenia dotykały ludzi z poza "elity": na nie remontowanych, dziurawych drogach, zabijali i kaleczyli się przypadkowi obywatele, politykom z reguły jakoś się udawało. Wielu wyzionęło ducha nie doczekawszy się pomocy ze strony "zreformowanej" przez dyletantów służby zdrowia ,... ludzi władzy to nie dotyczy gdyż zapewnili sobie i swoim rodzinom leczenie w komfortowo wyposażonych klinikach rządowych! Miliony emerytów przymiera głodem, ale nie tych którzy pozałatwiali sobie .... renty rządowe. Zdrowi, młodzi, w pełni sił ludzie posiadający poszukiwane na rynku kwalifikacje, pobierają co miesiąc wysokie "kieszonkowe" przyznawane po znajomości przez kolejnych premierów. (w gronie rządowych „rencistów " jest była marszałek Senatu Alicja Grześkowiak, niewiasta bardzo uczciwa i pobożna). Tysiące polskich rodzin zostało zepchniętych w nędzę przez kolejnych rządowych "dobrodziejów" zadłużających budżet państwa bez opamiętania, czego skutkiem jest plaga bezrobocia.

  Zauważmy, że w okresie kilkunastu lat istnienia III RP nie dokonano w Polsce żadnych istotnych inwestycji modernizujących infrastrukturę techniczną kraju (drogi, lotniska, sieci energetyczne, wyposażenie wojska, straży, policji, itp. ) zaś przeprowadzone przez "buzków" cztery "wielkie" reformy zdecydowanie pogorszyły funkcjonowanie ważnych dla społeczeństwa systemów: szkolnictwa, służby zdrowia, ubezpieczeń społecznych oraz administracji, tworząc gigantyczną, pasożytniczą biurokrację!

  Katastrofa śmigłowca którym podróżował p. Miller dowodzi, że nie ma w Polsce takich miejsc i stanowisk które byłyby w stu procentach zabezpieczone przed skutkami kilkunastoletniego dyletanctwa ludzi sprawujących władzę. Pan Miller już wie, że jest tak samo zagrożony skutkami własnej ( i poprzedników ) nieudolności jak i wszyscy obywatele którzy lekkomyślnie wynieśli go do władzy!

  Czy z tej wiedzy pan Miller wyciągnie jakieś konstruktywne dla społeczeństwa wnioski? Bo jeśli pomyśli tylko o "elicie" kupując dla niej (i dla siebie) nowe samoloty to następnym razem - w jakiejś innej sytuacji - szczęście może go opuścić !!  Od czasów opisanej wyżej katastrofy polska rzeczywistość niewiele się zmieniła, z tą różnicą, że następcy Millera mieli mniej szczęścia niż on! Z powodu bałaganu, nieudolności władz, lekceważenia prawa i procedur bezpieczeństwa, w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginęli wszyscy uczestnicy eskapady! Padli oni ofiarą własnej nieudolności i dyletanctwa, gdyż jako polityczna elita kraju nie potrafili zapewnić bezpieczeństwa nawet dla siebie! (Osoba lub osoby które zdecydowały aby samolot wiozący delegację rządową lądował na wojskowym lotnisku od 6 lat nieczynnym, powinny gnić w więzieniu! Czy ktoś za ten skandal odpowiedział?)

  Przed kilkunastoma dniami ofiarą własnej głupoty i skrajnej nieodpowiedzialności padł prezydent Gdańska, pan Adamowicz. Gdyby przestrzegał on prawa i wyegzekwował od Owsiaka zgłoszenie organizowanej przez niego „orkiestry” jako imprezy masowej (a nie zajęcie pasa drogowego!), to zapewne nic by mu się nie stało, gdyż koncert miałby wtedy policyjną ochronę! Pan Adamowicz wyrażając zgodę (jako prezydent miasta) na organizację koncertu nie jako imprezy masowej tylko w formie prawnej „zajęcie pasa drogowego” popełnił przestępstwo sprowadzenia zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników „orkiestry”, za co zapłacił najwyższą cenę, na szczęście tylko on!

  Histeria jaką rozpętały media oraz politycy po śmierci Adamowicza pokazuje, że z ogromnej liczby nieszczęść jakie ściągnęli oni na nasze i swoje głowy, niczego się oni nie nauczyli. Zamiast domagać się oni przykładnego ukarania winnych zaistniałej sytuacji, to jest pana Owsiaka, (który łamiąc prawo nie zgłosił organizowanego koncertu jako imprezy masowej, czym nieumyślnie przyczynił się do zaistniałego nieszczęścia), oraz gdańskich urzędników miejskich (którzy wyrazili zgodę na organizację koncertu na „wariackich papierach” zajęcia pasa drogowego) rozpoczynają oni żenującą orgię „kłapania dziobami” na temat „mowy nienawiści” i tym podobnych srutu tutu, pierdu pierdu!

  Gdyby wśród polskich „elit” politycznych znalazł się choć jeden obywatel myślący w kategoriach dobra wspólnego i nie podszyty tchórzem, to być może dałoby się uniknąć następnych nieszczęść prowokowanych przez Owsiaka. Zauważmy, że cała ta jego „orkiestra” oparta jest na łamaniu prawa na gigantyczną skalę. Polskie prawo nie dopuszcza do samodzielnego uczestnictwa w publicznych zbiórkach pieniężnych osób nieletnich, mających mniej niż 16 lat. Dzieci mogą brać udział w zbiorkach tylko pod bezpośrednim nadzorem osób pełnoletnich i za pisemną zgodą rodziców!

  Kto te przepisy egzekwuje? Kogo to interesuje, że wbrew prawu, w środku zimy, w mrozie i śniegu wałęsają się po ulicach dzieci pozostawione same sobie i pozbawione opieki osób dorosłych? Dlaczego dla jednej zbiórki pieniężnej organizowanej cyklicznie co roku przez Owsiaka, wszystkie organy państwa mające egzekwować przestrzeganie prawa nagle stają się głuche i ślepe? Czy w takiej sytuacji definicja państwa polskiego autorstwa byłego ministra Spraw Wewnętrznych pana Sienkiewicza ( chuj, dupa i kamieni kupa) nie jest wyjątkowo trafna? Czy dopiero jak zginie jakieś dziecko, polska administracja zacznie działać?

  Ile jeszcze nieszczęść ściągną na nasze i swoje głowy polskie „elity” nim zrozumieją oni, że podstawą ładu społecznego jest przestrzeganie prawa i procedur przez instytucje i obywateli, bez żadnych wyjątków!? Instynkt samozachowawczy powinien im podpowiadać, że chaos prawny, łamanie prawa i poczucie bezkarności które tworzą dla siebie, mogą się w każdej chwili obrócić przeciwko nim, o czym przekonał się ostatnio prezydent Adamowicz a przed nim dziesiątki innych notabli!

  Anthony Ivanowitz

  23.01.2019r.

  Www.pospoliteruszenie.org
 • Sedes
  to byłem, ja.
 • @kula Lis 68 14:37:39
  "Sedes to byłem, ja"

  W poprzednim wcieleniu?
  Ja w to nie wierzę, ale jeśli Ty tak i w życiu Ci to jakoś pomaga to OK - Twoja sprawa
  Tylko dam malutką radę: nie chwal się tym że w poprzednim wcieleniu byłeś SEDESEM bo nie ma zbytnio czym
  (teraz zaczynam rozumieć skąd u Ciebie w słowotoku wylewa się tyle szam...a - byłeś zatankowany na FULL) :))
 • @
  Zamiast wypisywać dyrdymały o kursach pociągów
  lepiej sam się upewnij czy nie pogryzł cię wściekły pies
  bo wygląda na to ,że pogarda do PiS ma w twoim przypadku
  znamiona choroby
 • Też byłem przeciwny rozdawnictwu zupek przez Kuronia
  a przecież pomagał potrzebującym !
 • Owsiak..
  ...udowodnił, że nasz Naród potrafi się wznieść ponad podziały ideologiczne i wyznaniowe – i robić coś złączony wspólną ideą.

  I to "ICH" ajbardziej boli. Chcieli by bardzo (albo jeszcze bardziej), abyśmy byli grupkami podzieloych ideologią i wiarą - warczących na siebie kretynów.
  Niedoczekanie; ich parchata mać!
 • @radzioron 21:17:37
  Ten Twój Owsiak to zwykły "kręt",
  który jako prezes zarządu WOŚP ma na koncie 15 wyroków WSA i NSA stwierdzających naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, w tym wyroki nakładające karę i wyrok stwierdzający niewykonanie prawomocnego wyroku NSA. Nieróbstwo i życie . On po prostu okrada fundację i dzieci które na niego zbierają.
  Poczytaj o swoim idolu:
  https://www.kontrowersje.net/hejter_owsiak_przegrywa_proces_i_musi_przeprosi_matk_kurk_za_ukrywanie_dochod_w_i_nieroba
 • @władek 21:47:37
  W przeciwieństwie do pewnego znanego biznesmena z Torunia nie ciągnie z publicznej kasy różnymi źródłami pod różnymi nazwami i kompletnie z niczego się nie rozlicza
  Ile by z tego nie zarabiał to są to pieniądze ze zbiórki DOBROWOLNEJ

  Ale pokaż ile biznesmen z Torunia wyłożył kasy na pomoc np. dzieciom i wtedy porównamy to z tym co corocznie wykłada zamiast Budżetu Państwa

  Kurka nie dokłada więc g..wno mu do tego ile zarabia Owsiak - jasne i proste
 • @puuuq 17:10:09
  "pogarda do PiS ma w twoim przypadku znamiona choroby"

  Choroba to ślepy PIS'owski fanatyzm a nie trzeźwy osąd rzeczywistości
 • @Hades 22:07:03
  https://img2.dmty.pl//uploads/201905/1560429064_bibxfx_600.jpg
 • @rabszak 22:22:11
  :)) 5*
 • Anty
  PIS'owskiej wścieklizny ciąg dalszy......
 • @rabszak 22:22:11
  Przychodzi Baca do knajpy, siada przy barze, a dokoła nastała grobowa cisza i wszyscy się na niego patrzą burcząc coś pod nosami...
  Wtem podchodzi do niego stary Gazda, patrzy i po chwili pyta:

  G: Baco powiedz, czy to prawda żeś się do PIS zapisał ???
  B: echh... TAK - prawda
  ..............................................
  po krótkiej chwili:
  G: Baco ale dlaczegoś to zrobił ? Taki porządny chłop byłeś - znam Cię od urodzonego
  B: Gazdo jak mnie znacie to wiecie....
  G: co wiem ?
  B: moja ślubna Jagna puszcza się z Jątkiem zza rzeki
  G: no coś słyszałem
  B: syn Józek we więzieniu siedzi
  G: no wiem
  B: córka Hanka przy Zakopiance się prostytuuje
  G: a no słyszał
  ................................
  B: więc ja już tego nie mógł wytrzymać i powiedziałem że jeszcze zobaczymy kto w tym domu będzie największą Q..WĄ
  TERAZ NIECH ONI SIĘ POWSTYDZĄ
 • @Hades 22:04:03
  Jak to nie ciągnie? Ile czasu antenowego TVP mu poświecało? A to tv państwowa, utrzymywana przez podatników. A normalnie za reklame to należy płacic.Ale Owsiak to święta krowa. A taplałeś sie już w błocie na Brudstocku? E, Śmiszek zby elegancki.
 • @rabszak 22:22:11
  I zgoda. Choc generalizacja przesadna.
 • Chorzy ludzie
  nie powinni zaśmiecać Neonu. Dać im po obolu i niech spieprzają do hadesu.
 • @Wican 11:53:12
  "Ile czasu antenowego TVP mu poświecało? A to tv państwowa, utrzymywana przez podatników"

  Masz pełną rację - niewątpliwie było to na koszt podatników
  Tyle że:
  - ludzie uczestniczący w tym wydarzeniu to też podatnicy
  - jest to też w pewnym sensie dobra nauka/przyzwyczajenie dla dzieci i młodych dotycząca np. pomocy dla potrzebujących, organizowania się, itd. itp
  Lecz z jednej strony to sprawa marketingowa, wizerunkowa wychowawcza, oraz INFORMACYJNA co jest a w zasadzie kiedyś przed kr...skim było zadaniem i misją Telewizji Publicznej

  Z drugiej zaś strony jeśli chodzi o koszta to rząd dobrze o tym wiedział i liczyć potrafił że lepiej mu się opłaci pokazać JEDEN DZIEŃ W ROKU Orkiestrę bo czasowo będzie to pikuś (puszczą zamiast dupereli typu Plebania i tego typu bzdetów), ale w zamian tyle za ile sprzętu zakupi Orkiestra o tyle mniej będzie musiał wpompować w Szpitale
  To kurestwo, ale z matematyką jeszcze nikt nie wygrał
  No i efekt propagandowy jest na PLUS bo tych co szczekają na Owsiaka jest garstka pochowana na kilku portalach

  Zapomniałeś wspomnieć o kosztach jakie ponoszą miasta
  I tutaj jest dokładnie to samo co powyżej:
  - marketing
  - i kasa - bo samorządy też mniej wpompują w szpitale, gdyż cześć wyposażenia da Orkiestra
  I za każdym razem mniej wydadzą na imprezę niż później "dostaną" w sprzęcie którego szpitalom sponsorować już nie będą musieli
  A i zarobią na tym sprzęcie

  W normalnym kraju takiej imprezy by nie było bo służba zdrowia nie musiałaby wszędzie o wszystko żebrać
  Ale jako że jest jak jest to dobrze że mamy coś takiego - co uratowało, czy poprawiło życie wielu na ogół dzieciom

  Ale kto nie chce ten nie daje
  A dla Torunia i Watykaczyków dają z kasy i tego co chce - i tego co nie chce

  A będąc przy kosztach transmisji TV to znajdź mi źródło ile płaci Watykan za puszczanie transmisji z mszy itd - znajdziesz?
  Nie płacą? To dlaczego to pokazują i puszczają w eterze?
  Tego nie życzy sobie zdecydowanie większa grupa ludzi niż ta co pluje na Owsiaka choć złamanego grosza do tego nie dokłada
  Bo Polska to porąbany zacofany kraj i Watykańska Kolonia
 • @Wican 11:53:12
  "A taplałeś sie już w błocie na Brudstocku?"

  Nie. Nie ciągnie mnie
  Ale jeśli ktoś ma chęć to ma do tego pełne prawo
  Nie słyszałem też aby kiedykolwiek na takiej imprezie zgwałcono dziecko
  A jeśli gwałt na dziecku i na dodatek pedofilny nie jest wielkim hallo - to chyba turlanie się błocie w rytm muzyki PEŁNOLETNICH i średnio starszych ludzi tym bardziej ;))
  Zaorany ??? :))
 • @Casey 16:47:12
  Więc ADIOS AMIGO - droga wolna
 • @Hades 19:16:32 to ty na zdjęciach?
  Zabrali ci pociąg? Bez charakteryzacji możesz grać w "Walce o ogień"
  https://pbs.twimg.com/media/D9HipRMXUAA8hId.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/D9HscDbXYAE-vLh.jpg
  Albo tu czekasz na pociąg co ci Grzesiu Dyndała obiecał

  https://pbs.twimg.com/media/D9HxacjXkAAsSyY.jpg


  Grzesiu wyruszył w teren. To o tych zboków J. Mucha ma pretensje że PKP nie podstawiło bydlęcych wagonów do Kostrzyna.

  https://pbs.twimg.com/media/D9H9fzCXkAEtcfH.jpg

  Tak niech jadą.. Dowóz świń na Woodstock, które będą taplać się w błocie.

  https://pbs.twimg.com/media/D9HwzIxWwAEzJNE.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D9HmS5lWwAARkSp.png
 • @Hades ten policjant to spadek po PO.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/policjant_pruszkow_nczas.jpg

  Policjant robi live'a z masturbacji na showup.tv podczas służby/fot. Facebook Patryk Tomaszewski

  Patostream prosto z posterunku policji. Funkcjonariusz robił TO w trakcie służby! Policja: Liczą się czyny. Policjant masturbował się w trakcie służby. Mało tego – transmitował to na żywo w Internecie. Używał nicku Police_Man. W trakcie swojego policyjnego patostreama miał na sobie policyjny mundur. Z ustaleń policji wynika, że rzecz miała miejsce na posterunku w powiecie pruszkowskim.

  Warszawski policjant pracujący na jednym z posterunków na terenie powiatu pruszkowskiego w trakcie służby masturbował się w policyjnym mundurze przed kamerą. Transmitował to na żywo na showup.tv pod nickiem Police_Man.

  Policja potwierdza, że zdarzenie miało miejsce na jednym z pruszkowskich posterunków. Nie chciano jednak udzielić obszerniejszego komentarza.

  – Sytuacja nie wymaga żadnego komentarza, w tym przypadku jest zbędny. Teraz liczą się czyny – powiedział „Wyborczej” komisarz Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

  Co ciekawe, policjant miał stopień starszego sierżanta, w policji pracuje od 9 lat, ma żonę i dziecko. Pomieszczenie, z którego nadawał, to pomieszczenie dla zatrzymanych w Piastowie.

  Funkcjonariusz został zawieszony i toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne. – Ponadto komendant stołeczny policji wdrożył procedurę administracyjną zwolnienia tej osoby z uwagi na dobro służby – dodaje Marczak.

  Źródła: se.pl/wyborcza.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031