Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 2336 komentarzy

Hades. neon24.pl

Hades - Dobry mąż i brat. Surowy i budzący strach, a zarazem sprawiedliwy. Czczony w trwodze a hołdy składano mu na kolanach... Wypisz wymaluj prawdziwy Ja (tylko tych hołdów jakoś mało widać)

FALENTA daje PIS'owi ULTIMATUM !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły"

Kim jest Falenta nikomu chyba nie trzeba mówić

To "Słup" który dostał zadanie zorganizowania tajnych nagrywań znanych osób spotykających się jak to sobie wówczas wyobrażali w przytulnym, bezpiecznym i ustronnym od mendiów miejscu

Oczywiście od samego początku wiadomo było że maczały w tym płetwy żołnierze wodza z Żoliborza gdyż jako jedyni nie zostali nigdzie nagrani, czy tylko podsłuchani

(no poza samym wodzem który uważał sią za najmundrzejszego i najprzebieglejszego a oberwał w kuper jako jedyny i to od "rodziny", oraz kuchcikiem którego to są ponoć nagrania gdy w burdlu "uczy masażu" nastoletnią Ukrainkę - ale to dwie zupełnie inne bajki)

 

Wracając do Falenty:

Falenta od samego początku zeznawał że był tylko współpracownikiem służb podlegających PIS'owi oraz pośredniczył w tym na podstawie prośby i umowy jaką zawarł z PIS'em za pośrednictwem Stanisława Kostrzewskiego, doradcy Kaczyńskiego, który miał to co oczywiste akceptować (choć ja użyłbym innego określenia)

 

Niestety Falenta jako jedyny (poza Stonogą) został w tej sprawie skazany na pasiaki i obecnie ogląda już Polskie niebo przez kraty

Ale się nie poddaje

Właśnie do gościa który nocuje w pałacu prezydenckim dotarł kolejny wniosek o ułaskawienie

Tym razem jest nieco "inny"

Tym razem Falenta stawia sprawę oficjalnie konkretnie ZERO JEDYNKOWO

ALBO WSZYSCY NA WOLNOŚCI - ALBO WSZYSCY ZA KRATAMI:

 

Cyt.:

"W hiszpańskim więzieniu »gnije« człowiek, który wierzył w sprawę pt. Polska uczciwa i sprawiedliwa.

Zrobił, co do niego należało, wywiązał się ze wszystkich złożonych obietnic i został okrutnie oszukany przez ludzi wywodzących się z Pana formacji.

Obiecali wiele korzyści i łupów politycznych.

Czekałem lata codziennie łudzony, że niebawem nadejdzie dzień, w którym zostanę przez Pana ułaskawiony.

Nie widać nadziei na jego nadejście.

Proszę potraktować ten list jako ostatnią szansę na porozumienie się ze mną.

Nie zamierzam umierać w samotności.

Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły"

 

 

Kupuję chipsy, kilka krat piwa i czekam:

- ułaskawią

- zrobią wariata

- poślizgnie się na mydle

- czy jakoś inaczej odwiedzi go "seryjny samobójca"

 

 

https://wiadomosci.wp.pl/marek-falenta-trzeci-raz-wnioskuje-o-ulaskawienie-ostrzega-pis-daje-mu-miesiac-6390336227739265a

 

UZUPEŁNIENIE

 

Jako że dla wielu nie będzie się zapewne chciało czytać całych tekstów to wkleję kilka wybranych kawałków z dwóch stron - będzie też może przejrzyściej:

 

"...wniosek o ułaskawienie (...) Wysłał go jeszcze z Hiszpanii (...) Już po wysłaniu pisma do Andrzeja Dudy, sprawa ekstradycji Falenty przyspieszyła..."

"...nagrań powstały setki godzin, a większość do dziś nie jest znana. Według zeznań kelnerów, ich komplet ma Falenta..."

Czy politycy PiS wiedzieli o nagrywaniu:

"Falenta dobrze znał się z wieloletnim skarbnikiem PiS Stanisławem Kostrzewskimm (...) sugeruje teraz, że to Kostrzewski miał go namawiać do organizacji nagrywania — przy akceptacji Kaczyńskiego"

"W aktach śledztwa podsłuchowego jest inna historia, która może wskazywać na to, że środowisko ludzi służb specjalnych kojarzonych z PiS wiedziało o nagraniach jeszcze przed ich ujawnieniem przez „Wprost”. Na dwa miesiące przed wybuchem afery Martin Bożek, jeden z najbliższych współpracowników wiceszefa PiS Mariusza Kamińskiego, kontaktował się prywatnie ze swym kolegą Leszkiem Pietraszkiem, w tamtym czasie szefem katowickiej delegatury ABW. Namawiał go na spotkanie z Falentą. Prokuratura bardzo niechętnie traktowała wnioski dotyczące zbadania kontaktów Bożka z katowicką ABW w sprawie Falenty. Wyrzuciła do kosza kilka takich wniosków składanych przez Romana Giertycha w imieniu polityków PO, w tym Radosława Sikorskiego. Giertych chciał m.in. sprawdzić billingi Bożka i Kamińskiego"

"Prokuratura nie zdobyła się na sprawdzenie politycznych koneksji Falenty, nigdy na poważnie nie szukała jego mocodawców, uznając, że działał w pojedynkę (odrzuciła podpowiadaną przez ABW formułę „zorganizowanej grupy przestępczej”, co oznaczałoby drastycznie wyższe wyroki )"

"prokuratura na poważnie nie sprawdziła też treści taśm, choć niektóre z nagrań brzmią jak opowieści o zamiarze naruszania prawa. Dotyczy to zresztą nie tylko polityków PO, ale także obecnego premiera Mateusza Morawieckiego"

"Podczas jednego z przesłuchań w aferze taśmowej prowadząca sprawę prokurator Anna Hopfer z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga zapytała kelnera Łukasza N.: „Czy zarejestrował pan rozmowę jednego z prezesów banku dotyczącą zawierania pożyczek i kredytów na podstawione osoby, tzw. słupy?”. Łukasz N. odpowiedział: „Tak, tak mi się wydaje, bo jakość tego nagrania była słaba, ja je odsłuchiwałem, to było nagranie Morawieckiego z jakimś mężczyzną. Ja nie znam tego mężczyzny, w tej rozmowie brały udział tylko tych dwóch mężczyzn. Morawiecki jest z banku BZW BK. Z tego co pamiętam, to rozmawiali o jakiś budynkach, tamten drugi człowiek, którego nie znam powiedział, że jakaś osoba się obawia i chce się wycofać z tego interesu. Rozmawiali o zakupie budynków pod inwestycje i mieli tam wynajmować pod jakieś biznesy, ale dokładnie nie pamiętam. Rozmawiali, że dokumenty mają być sporządzone na jakąś osobę. Rozmawiali, że będą mieli te, że oni będą mieli te lokale zakupione na inne osoby, że na inne osoby będą wystawione dokumenty. Nie pamiętam czy w tej rozmowie była mowa o pożyczkach i kredytach na słupy. Oni rozmawiali o tym, że będą kupować nieruchomości na podstawione osoby. Ten mężczyzna, który się spotkał z Morawieckim, powiedział, że prawdopodobnie jakaś kobieta się obawia i chce się wycofać. Nie pamiętam czy on precyzował czego się boi ta kobieta. Marek Falenta dostał ode mnie to nagranie.”

"Falenta miał zwyczaj nagrywać wszystkich, nawet menadżerów w swoich spółkach, o biznesowej konkurencji nie wspominając"

"każde kontakty z Falentą sprzed wybuchu afery mogą być dla PiS niebezpieczne. Skoro Falenta nagrywał wszystkich, to mógł też nagrać polityków PiS. Może — jak słyszymy — zaoferował im dostęp do swych nagrań, kompromitujących Platformę? Nawet to byłoby przestępstwem — bo każdy, kto wie o nielegalnych nagraniach, powinien poinformować prokuraturę"

"Tak się składa, że kilku ludzi związanych z PiS — których nazwiska pojawiały się w naszych rozmowach z informatorami, mającymi wiedzę o kulisach afery — po wybuchu afery zostało po cichu odsuniętych. Tak się stało choćby z Kostrzewskim. Wieloletni dysponent finansowych tajemnic PiS, który pożyczał prezesowi pieniądze na leczenie matki, jesienią 2014 r. z dnia na dzień został zmuszony do rozstania się z partią"

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/marek-falenta-szantazuje-pis-co-chce-zrobic-bohater-afery-tasmowej/ex8y3cc

 

"Czy wątki powiązań Falenty z politykami PiS to konfabulacja ze strony biznesmena i jedynie oskarżenia, czy jest coś na rzeczy? Po wybuchu afery taśmowej i zatrzymaniu biznesmena pod swoje skrzydła wzięła go gdańska kancelaria prawna Gotkowicz Kosmus Kuczyński. Ta sama kancelaria, która reprezentuje w sądach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Przedstawiciele tej kancelarii weszli też do władz spółki Hawe, gdzie Falenta miał znaczący pakiet akcj"

"Z kolei inny nasz rozmówca, były wysoko postawiony funkcjonariusz służb zwraca uwagę, że jeszcze przed wybuchem afery taśmowej Falenta spotykał się, kontaktował, odbywał rozmowy z agentami CBA i ABW, którzy karierę robili za pierwszych rządów PiS. W tym kontekście pada nazwisko Martina Bożka, który za poprzednich rządów PiS-u wraz z Mariuszem Kamińskim tworzył CBA. Bożek doszedł do stanowiska dyrektora Zarządu Operacji Regionalnych CBA, później został społecznym asystentem posła Kamińskiego. Co ciekawe, w rozmowie z Onetem przyznał, że wiedział o nielegalnych podsłuchach jeszcze przed wybuchem afery. Czy rozmawiał na ten temat z Mariuszem Kamińskim? – Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie – uciął wtedy dyskusję"

"Z kolei jak wynika z prokuratorskich akt, Falenta był "prowadzony" w 2014 r. przez agentów dolnośląskiego CBA, który był uważany za matecznik PiS-u. Kiedy ówczesny szef Biura Paweł Wojtunik zlecił kontrolę delegatury, na jaw wyszło, że tamtejsi funkcjonariusze są m.in. w dobrych relacjach z Ernestem Bejdą, obecnym szefem CBA – namaszczonym przez PiS. W efekcie kontroli agenci stracili swoje stanowiska, ale po wyborach w 2015 roku, wrócili do pracy, a ich pozycja wzrosła. Jeden z nich jest szefem warszawskiej delegatury CBA, drugi zastępcą szefa ABW. Z kolei kontrolerzy wysłani przez Wojtunika zostali wyrzuceni z pracy"

 

 

https://wiadomosci.wp.pl/falenta-zwiazki-z-pis-i-oskarzenia-pod-adresem-czolowych-politykow-6390437702985345a

KOMENTARZE

 • Prawda nas prędko nie wyzwoli
  Żołnierze wodza z Żoliborza nie zostali nagrani, bo nie bywali u Sowy& Przyjaciele. Być może są nagrani przez inny ośrodek i spryciarza, choćby z upainy. Póki co, pisowskie konszachty z bandersynami są skuteczne. Ile to będzie kosztowało Polskę , to się z czasem okaże.
 • @maricus 09:53:48
  Skoro Falenta ma czym szantażować polskie władze to z dużym prawdopodobieństwem wiedzą to też obce służby. A to już znacznie gorzej…Wygląda na to, że stoją za nim żydzi, bo zrobił się bezczelny, a kazamaty raczej kruszą instynkt. Być może zemsta na PiS ie za fikanie w kwestii roszczeń? Jest to też w interesie Niemców ale ci postępowaliby bardziej finezyjnie. Jakby to absurdalnie nie zabrzmiało.
 • @kula Lis 68 09:58:08
  Postawiłbym ostatnią koszulę na to, że ktoś ma potężne haki na PiS. Można się tylko domyślać kto...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:10:19
  Ma Pan rację Panie Jarku. Nie tylko ma haki, ale chce jeszcze wiele ugrać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:10:19
  No to stawiaj, będziesz goły chodził. Gdyby mieli haki na PiS to już dawno by je ujawnili. Tu chodzi o haki które ma w jeszcze zanadrzu PiS a nie wiedzą jakie. Falenta robiący za PO/PSL interesy z Ruskimi na węglu i dłużny im duże pieniądze w samoobronie może pleść co mu ślina na język przyniesie, jak pospolity przestępca złodziej, oszust Stonoga. a SKAZAŁY ICH NIEZREFORMOWANE SĄDY.
 • @maricus 10:22:31
  On nic nie ugra, lecz może mieć odwiedziny wiesz kogo, w takich przypadkach. On PiSowi nie zagraża lecz PO, PSL, lewakom bo z nimi robił interesy.
 • @kula Lis 68 10:55:21
  Nawet majtki mogę postawić :))
  Haki nie są po to, żeby je ujawniać tylko żeby nimi trzymać na krótkiej smyczy.
  A PiS z kaczelnikiem na czele jest trzymany na bardzo krótkiej. A właściwie to za obrożę.
 • @kula Lis 68 10:55:21
  A Ziobro losował skład niezreformowwnego sądu, na swojej słynnej maszynce losującej. Oczywiście niezależny Ziobro.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:02:15
  Tylko ci się wydaje.
 • @kula Lis 68 10:55:21
  A po co mieliby haki ujawnić? Hak ujawniony to hak spalony, a tak ktoś gdzieś ma nagrania występów marszałka i innych polityków w "domu publicznej radości". Falenta, jak nie był idiotą to też taśmy zabezpieczające zrobił. Słyszeliśmy już piękny wykład Mateuszka co piękną mową tłumaczył jak to się robi by naród głupi za miskę ryżu zap...

  Widzimy jak działa upartyjniona prokuratura pod wodzą Ziobro. Ponad dwa lata wypadku drogowego i kto zawinił ustailć się nie da.

  Widzimy jak za swe ułaskawienie odwdzięcza się przestępca z CBA? Afera podkarpacka, afera Radomska,

  A ty byś chciał, by przestępcy zarząd nad sądami mieli? Póki sądy nie są w rękach partyjnych, póty jest nadzieja, że Miś dostanie kilku kolegów do towarzystwa. Na razie ma Falentę, bo Chrzanowskiego wysyłająca go grupa przestępcza z mamra wyciągnęła.
 • @Oracz 11:04:46
  Wtedy jak skazywano Falentę ta maszynka losująca jeszcze nie działała.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:02:15
  No i dowody na stół, bez nich to takie twoje ble, ble.
 • @kula Lis 68 10:55:21
  A po co ujawniać? Jak PiSdzielcy dokonują ewidentnej zdrady pod hasłami niepodległościowymi? Ujawnia sie, gdy popychło się zużyło
 • @kula Lis 68 11:13:30
  A jakie dowody mieli na PiSkorskiego? Można lecieć tylko poszlakowo, a ludzie naszej cywilizacji (nie mylić z żydowską-pisiacką) uznają zasadę, że "ten uczynił komu przyniosło korzyść".
 • @kula Lis 68 11:13:30
  Jakich chcesz dowodów? Tak funkcjonuje polityka w syjonistycznym świecie i Ty, człowiek już dojrzały, powinieneś o tym wiedzieć.
  Gdybym miał dowody to albo byłbym najpotężniejszym człowiekiem w Polsce albo już dawno bym się obwiesił. Z radości.
 • @Oracz 11:04:46
  Ziobro: Bitwa okazała się trudniejsza, niż się wydawało, ale zwyciężymy. Dokończymy reformę wymiaru sprawiedliwości. https://wpolityce.pl/polityka/450293-ziobro-bitwa-okazala-sie-trudniejsza-ale-zwyciezymy
 • @Wican 11:23:12
  " jakie dowody mieli na PiSkorskiego?"

  W jego przypadku dowodów nie da się dostarczyć bo logicznie jest to niemożliwe. Dlaczego?

  Dowodzić można tezy czy formalnych zarzutów, bez określonej tezy i zarzutów dowodów być nie może.
 • @Wican 11:18:25 A ja myślałem że to wytrawny gracz. Ale to tylko mitoman. Od dzisiaj przestanę darzyć go sympatią.
  Kto nim steruje? Bo sam by czegoś tak durnego raczej nie wymyślił! Skasował sam siebie i to dosłownie, więc tylko skończony bałwan mu to podpowiada albo go szantażują i grożą mu. Chcą go użyć przeciw władzy a mają coś mocnego na niego albo szantaż. Nie widzę innego wyjścia. Logicznego. No cóż, trzeba się jakoś ratować. Mimo wszystko żal chłopa,zrobił dobrą robotę,dzięki niemu poznaliśmy prawdziwą twarz Platformy "obywatelskiej". Falenta może i pomógł w odsunięciu PO i PSL od władzy ale czy zleceniodawcą nie były służby obcego państwa? Jeśli chodzi o identyfikację tego państwa to są co najmniej dwie możliwości - Rosja Putina i USA Baracka Obamy. Rosja - jako pstryczek dla Niemiec za sankcje związane z Ukrainą i Krymem, USA (pod rządami jeszcze Obamy) jako neutralizacja zbyt dużych wpływów, a wygrać wybory miała Nowoczesna Ryszarda Petru. Tego się jednak nie dowiemy, bo Falenta sam może nie wiedzieć kto mu zapłacił - agenci z Rosji mogli się podawać za CIA i vice versa, a jeśli wie to wyjawiając prawdę może tego nie przeżyć. Rolą Polskiego Państwa jest zapewnić mu bezpieczeństwo podczas odsiadki, bo jeśli pracował dla Rosji to logiczną konsekwencją jest jego zgładzenie, żeby wywołać następny chaos polityczny w Polsce przed wyborami. Gdyby Falenta pracował dla PiS, to Policja po prostu by go nie znalazła i żył by sobie spokojnie gdzieś w Hiszpanii lub na Karaibach. Falenta pisze o łupach, chyba to jakiś żyd bo z wyglądu widać, że tak, Matka Natura bezwzględna wobec nich. Chodzi mu o drzewo, las, może węgiel, aby zarobić, a w Szabas pochwalic Jahwe! Tacy nie pomagali bez pieniędzy odsunąć od władzy Partię Złodziei i Oszustów!
 • @kula Lis 68 11:33:01
  Na razie mam osobiste doświadczenia z Ziobrowym prokuratorem. Facet jest tak pewny siebie że sprokurował mi, olewając przepisy KPK zatrzymanie i krótkotrwałą odsiadkę, a po złożeniu zażalenia przed sądem poświadczył nieprawdę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:02:15 Falenta popełnił błąd, że uciekł z Polski. Stał się bardzo niewiarygodny.
  Falenta ma pełne gacie. Po stronie totalnej targowicy POlszewickiej panika. Czy Falenta upubliczni kolejne taśmy? Ten Falenta chyba myśli że jest nieśmiertelny....Anioł Stróż za nim stał. Teraz załatwił się na amen, bo prezydent nie może go w tej sytuacji ułaskawić, choćby chciał bo to jest szantaż a z szantażystami się rozmawia.. Kiepsko to wygląda jest skazany wyrokiem sądu jakiego wszyscy wiemy. Te obiecanki na pewno nie były z PiS z naciąganiem torby baraniej też trzeba uważać bo resztę seryjny samobójcza załatwi za pomocą Mossadu. Wiadomo przecież, że Falenta działał na zlecenie Moskwy. Wystarczy prześledzić jego "węglowe" interesy z rosyjskimi spółkami, anulowanie długów wobec nich itp. Falenta grał z ruskimi przeciw PO i PSL a teraz myśli, że zagra przeciw PiS. Chłopie odsiadka wyroku ciebie czeka. Twoi mocodawcy nie przewidzieli rządów PiS i masz problem.  .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:02:15 Koledzy z WSI go odwiedzili i powiedzieli "co ma mówić"?
  "Jak mnie nie ułaskawicie, to powiem, że to wy." Tym samym Falenta zamknął sobie drogę do ułaskawienia. Chłopie! Czy już przestałeś kłamać? Tak, czy nie? Odpowiedz! Albo tak, albo nie! Jednym słowem!
  Pozamiatane ma. Gdyby prezydent ułaskawił okazałby się tchórzliwy i stronniczy. To teraz mu dojdzie parę procesów cywilnych o oszczerstwo i będzie wyzerowany, a może i z art. 212 przedłuży sobie pobyt na koszt państwa. A Falenta to stary oszust a karierę z oszustem tatusiem zaczynał w Legnicy w deweloperce i pierwsze miliony zarobił jako 22letni asystent tatusia w garniturku. Oszukali nabywców mieszkań i lokali i prysnęli do Warszawy. On nie powinien siedzieć sam... austriacki biznesmen i pan od KNF też nielegalnie nagrywali. Kolejny element strategii złodziei na wygranie wyborów. Z tego powodu to właśnie teraz RZ "dotarła" (a w zasadzie polecono jej wydrukować) do treści listu (który Falenta tylko podpisał)..Czy ten list Falenta napisał, podpisał dobrowolnie? Czy szantażował Prezydenta prywatnie? Czy wiedział, że list ujrzy światło dzienne? Bo przecież chyba rozumie, że teraz nie ma już szansy na ułaskawienie? To jest list do tych, którzy mu zapłacą za wszystko po odsiadce,jak dobrze oblepi cały PiS. Czeka spokojnie na propozycje - szykuje się duża telenowela przedwyborcza.....
 • @kula Lis 68 11:56:26
  A skąd ta pewność że działał dla Rosjan?
  Żydom najbardziej zależy na rządach PiS, zrobią wszystko w podskokach.
 • @maricus 09:53:48
  Falenta miał 20 mln dolarów długu za węgiel z Rosji.
 • Minister Ziobro: Falenta w desperacji wymyśla historie.
  Miał tysiąc okazji więcej, żeby powiedzieć, kto za nim stał. https://wpolityce.pl/polityka/450326-minister-ziobro-falenta-w-desperacji-wymysla-historie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:22:46
  Bo Falenta miał 20 mln dolarów długu za węgiel z Rosji. A Rosja ten dług mu umorzyła. Czyżby za ładne oczy? czy za korzenie? czy za wykonaną robotę. Wybieraj.
 • @kula Lis 68 12:24:51
  To jest tak samo "proste" jak to, że Rosjanie spowodwali katastrofę lotniczą pod Smoleńskiem.
  Ten dług mógł zapłacić każdy, nawet służby specjalne San Escobar.
 • @Oracz 11:44:23
  Przecież tych prokuratorów Ziobro odziedziczył, nie było opcji zero. Gdyby była to mógłbyś pisać o Ziobrowym. Ja także mam przewałki z jedną z Opola a drugą o upowskich korzeniach z Gdańska. Lecz się nie pierdolę z nimi, jadę ostro, na razie milczą, nie wiedzą co robić, widać dały na przeczekanie a nóż władza się zmieni. Trwa to już z tą z Opola 3 lata a z Gdańska rok drugi. No i nie mam do Ziobry pretensji o to, bo on na dziś faktycznie gówno może.
 • @kula Lis 68 12:38:34
  Biedny Zbysio...
  A on wie o tym?
 • @kula Lis 68 12:33:26
  Poza tym twoja koncepcja kupy się nie trzyma. Rosji bardziej pasował rząd PO-PSL. Po co mieliby go obalać?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:42:26
  Dokładnie. Po co Rosji fanatycy syjonistyczni pełni obsesji antyrosysjskich, jako rządzący Polską?
 • @kula Lis 68 12:24:51
  Rosją, a upainą na pewno sterują Eskimosi ze Wzgórz Golan. Oczywiście należy iść śladem "piniędzy" i wszystko nabierze sensu. Co do pojawiających się sugestii PO/PSL, czy PiS, uważam, że PO i PiS w kwestii Mośków dmuchają w jednym kierunku. Jedni przyznawali dodatki do emerytur i próbowali sprzedać lasy, pola i jeziora, a drudzy próbują maskować swoje jarmułkowe działania pod publiczkę, przygotowując Polakom prysznic.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:40:19
  Niestety wie. No i na razie nic z tym "dziedzictwem" czyli prokuratorami, sędziami zrobić nie może, ty byś także z tym "dziedzictwem" nie zrobił choćbyś nie wiem jak się natężał i sprężał. To samo dotyczy "odziedziczonej" i służb. Opcji zero nigdzie nie było.
 • @kula Lis 68 13:03:15
  "Opcji zero nigdzie nie było."
  I jak na razie nie zanosi się by była.
  Może jakieś sensowne uzasadnienie się panu nasuwa?
 • @Wican 12:57:59
  "Po co Rosji"

  Rosja nie potrzebuje terytoriów na zachód od linii Ribbentrop-Mołotow (czyli linii Curzona).
 • @kula Lis 68 13:03:15
  Myślisz się, prokurator to nie sędzia, można go w każdej chwili wysłać na zieloną trawkę. Braki można szybko uzupełnić, aplikacja jest najkrótsza. Kiedyś to był rok, chyba że coś się zmieniło.
 • @Wican 12:57:59
  "Dokładnie. Po co Rosji fanatycy syjonistyczni pełni obsesji antyrosysjskich, jako rządzący Polską?"

  A kto Ci powiedział że w rzeczywistości ONI tacy są?

  To że tak mówią to tak mogą mówić pod publikę bo w tym naszym TĘPYM narodzie to jeden ze świetnych chwytów propagandowych zbierający i mobilizujący baranów do głosowania na takich ala ANTYruskich

  Poza tym czytałeś ile razy PIS'dzielcy NACISKALI ruskich na oddanie wraku tupolewa?
  1 - JEDEN JEDYNY RAZ !!! podczas gdy "ci zdrajcy i mordercy z PEŁO" 11x
  Trochę to dziwne nie uważasz?
  Rewelacyjni i "wiarygodni" wykonawcy "testamentu Lecha Kaczyńskiego" - jak to sami siebie określają

  No i jest kolejna kwestia: WĘGIEL
  Jakims takim dziwnym trafem/zbiegiem okoliczności PIS'dzielcy po udupieniu Falenty robią biznesy z tymi samymi kontrahentami co wcześniej on - tyle że na niebotycznie większą skalę
  Fajnie byłoby dotrzeć do spisu "POŚREDNIKÓW" i sprawdzenia pod którą odnogę SREBRNEJ są podłaczeni
 • @kula Lis 68 11:12:36
  "Wtedy jak skazywano Falentę ta maszynka losująca jeszcze nie działała."

  A widziałeś jak teraz działa?

  Niby miała losować Sedziów po kolei z uwzględnieniem ilości spraw jakie każdy z nich ma (co też nie do końca ma sens bo każda spraw jest inna i jedna koczy się w pół roku a inna po 5-ciu nie jest nawet w połowie - patrz szydło wbite w srejczento)

  A jak jest?

  PRO-PIS'owscy sędziowie maja spraw po kilka/kilkanaście (mniej bądź bardziej związanych z PIS'em) podczas gdy niezależni (od PIS"u) czasami ZERO

  I takie to losowanie
  To pretekst żeby własne sprawy trafiały w "ODPOWIEDNIE RĘCE"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:20:09
  Nie za bardzo, trzeba go najpierw immunitetu pozbawić a to droga wyboista i długa, przykładów aż nadto.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:10:19
  "Postawiłbym ostatnią koszulę na to, że ktoś ma potężne haki na PiS."

  Wystarczą teczki - albo jedna: TW "BALBINA"
  I porządna "rozpiska" SREBRNEJ z jej "ruchami kadrowymi, finansowymi, nieruchomościami, .....
 • @kula Lis 68 10:55:21
  "Falenta robiący za PO/PSL interesy z Ruskimi na węglu"

  I najpierw te interesy przejął "PIS" a później rozkręcił go na maxa
 • @ Autor - 5*
  "Oczywiście od samego początku wiadomo było że maczały w tym płetwy żołnierze wodza z Żoliborza gdyż jako jedyni nie zostali nigdzie nagrani, czy tylko podsłuchani"

  Nagrany został M.Morawiecki, dzisiaj w PiS - ale fakt, gdy go nagrywano nie wiadomo było jeszcze, do której żydo-partii skieruje go sanhedryn.

  Zawsze mnie zastanawiało, jak to możliwe, że wszystkie nagrane kreatury, pardon, przedstawiciele rządzącej elity IIIŻydo-RP/Polin (głównie PO), spędzano do tej samej knajpy i do tego samego stolika, przy którym zainstalowano mikrofon (?).

  Sprawa z nagraniami (afera podsłuchowa) jest bliźniaczo podobna do słynnej afery "Rywina", w której zamiast skazania układających geszeft członków żydowskich mafii, skazano jedynie żydowskiego posłańca (czyli Rywina), który owszem mógł dostać procent od geszeftu, ale przecież o niczym nie decydował i przestępstwa nie planował, a procent od geszeftu jest przecież w żydowskim kapitalizmie szlachetna prowizją.

  Podobnie w aferze podsłuchowej do pierdla trafi niejaki Marek F., osobnik wykorzystany przez jedną żydowską mafię przeciw drugiej żydowskiej mafii i sąd może go skazać albo przetrzymywać dowolnie długo w areszcie jak M.Piskorskiego - wszystko w zależności od dyspozycji aparatu władzy.
  Tu warto dodać, że Marek F. jest tak samo niebezpieczny dla PO jak i dla PiS.
  Natomiast ewentualne rewelacje Marka F. o zleceniodawcach będą miały znaczenie jedynie wtedy, jeśli będące w dyspozycji sanhedrynu sądownictwo zechce je uwzględnić.
 • @Zawisza Niebieski 11:12:05
  "Widzimy jak za swe ułaskawienie odwdzięcza się przestępca z CBA? Afera podkarpacka, afera Radomska"

  Tak teraz dołączyła "NIEZALEŻNA" prokuratura:
  Zaatakowała chłopa z cała mocą.

  Podejrzewam że jeszcze przed końcem wakacji pójdzie w pasiaki - albo za PSEUDO uchylanie się od stawiennictwa, albo jako "środek zapobiegawczy", albo udupią go inaczej:

  https://wiadomosci.wp.pl/byly-oficer-cba-na-wojnie-z-prokuratura-jestem-wzywany-a-mam-zwolnienie-lekarskie-6389372179515521a
 • @Rzeczpospolita 13:36:05
  "Tu warto dodać, że Marek F. jest tak samo niebezpieczny dla PO jak i dla PiS"

  Raczej bardziej dla PIS gdyż:
  - PO od władzy odsuwać już nie trzeba
  - nie sadzę aby zleceniodawcą Falenty było PO :))

  Po aferze kaczelnika z wieżami mogą się zastanawiać czy Falenta podczas ustalania/zlecania podsłuchów nie nagrywał zleceniodawców
  Wszak został już wcześniej na tym przyłapany gdy podrzucił podsłuch do jakiejś firmy bodajże wraz z dokumentami od siebie (nie pamiętam szczegółów)
  To mogło też być i powodem dlaczego zleceniodawcy wybrali właśnie jego:
  - zero moralności
  - w razie wtopy dobra linia obrony: To nie my, to on, to jakiś recydywista, przecież już wcześniej to robił...
 • @Hades 13:26:34
  "No i jest kolejna kwestia: WĘGIEL
  Jakims takim dziwnym trafem/zbiegiem okoliczności"

  Węgiel rosyjski jest tańszy i dobrej jakości, więc jego import się zwiększył.

  Taki Tauron na przykład (dostarczający elekryczności), tylko w części jest własnością państwową, więc rachunek ekonomiczny decyduje.

  Geografii tak jak własnego cienia się nie przeskoczy.
 • @Hades 13:34:42
  To, plus operacja BUŚ.

  Nadto wręczenie obywatelstwa Ukraińcom prowadzących burdele, na coś niewątpliwie wskazuje.
 • @Hades 13:50:47
  "- w razie wtopy dobra linia obrony: To nie my, to on, to jakiś recydywista, przecież już wcześniej to robił..."

  To identyczny szymel jak z afery Amber Gold z przestępcą Marcinem Plichtą jako słupem.
 • @Pedant 13:59:20
  "Węgiel rosyjski jest tańszy i dobrej jakości, więc jego import się zwiększył."

  Wiem bo sam kilka lat robiłem testy najpierw na orzechu a później na eco groszku i tego ruskiego ten nasz Polski w żaden sposób nie potrafił przebić
  Zarówno jakością jak i tym bardziej ceną
  A mówiąc CENĄ to nie pamiętam ale strzelam: 700zł/T ruski a ponad 1000zł/T (chyba nawet 1200zł/T ten najkaloryczniejszy eco) Polski - to różnica wręcz nie do przełknięcia - w d...pę idzie patriotyzm przy 8-miu tonach na sezon
  Teraz już kilka lat śmigam na Gazie więc obecnych cen nie znam

  Ale chodzi o to że PIS'lamiści co innego mówili a co innego robią
  Wiem że jest to zgodne z matematyką - ale z danym słowem NIE
 • @Hades 14:49:48
  "PIS'lamiści co innego mówili a co innego robią
  Wiem że jest to zgodne z matematyką - ale z danym słowem NIE"

  W naszym świecie, matematyka ma ostatnie słowo.
 • @35stan 14:29:15
  Co ciekawe w rewelacje biznesmena nie wierzą również politycy totalnej opozycji. Andrzej Halicki twierdzi, że Falenta chce wymusić ułaskawienie.
 • @kula Lis 68 16:49:35
  " Falenta chce wymusić ułaskawienie"

  No to chyba jasne i czytelniej już tego przedstawić nie mógł:

  "Proszę potraktować ten list jako ostatnią szansę na porozumienie się ze mną.
  Nie zamierzam umierać w samotności.
  Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły"
 • Do Notki zostało dodane UZUPEŁNIENIE
  Do Notki zostało dodane UZUPEŁNIENIE
 • @Rzeczpospolita 13:36:05
  Ma pan racje...to zadna afera..ale odgrzanie i przypomnienie… w dobrym czasie przed wyborami….
  I to bedzie akt zamkniecia i ostatecznego rozdzialu…. POPiSu…..
  Naczelnik nie daruje zlamania porozumien i obietnic , z jakich wycofala sie Loza Polin...nie daruje smierci brata i wielu znajomych.
  Dlaczego teraz????
  Wlasnie zamknieto rozmowy z Pentagonem….jakie stabilizuja Polske na wiele lat w strefie amerykanskiego interesu narodowego.
  Ten "rozpaczliwy" atak na Prezydenta, daje doskonala okazje do pokazania narodowi prawdziwego oblicza tzw opozycji....
  I opozycja zawyje….:-)))) KTo rozsadniejszy najwyszy czas na emigracji:-)))) W Tel Avivie mieszkania drogie….ale poki co kasa jest...po co trzymac po co chowac zawsze mozna sie targowac:-))))
 • @RomanKa 05:26:52
  "Ten "rozpaczliwy" atak na Prezydenta,"

  Sorry ale chyba żyjemy w równoległych światach
  Gdzie tu jest atak na prezydenta?
  Falenta o udziale w "spisku" mieszkańca pałacu prezydenckiego nawet słowem nie wspomina
  Mówi o ułaskawieniu i wymienia imiona i nazwiska ludzi rzekomo (dopóki nie ma nagrań jest to tylko prawdopodobieństwo) w tym uczestniczących oraz URZĄD PREZYDENTA a nie jego samego z imienia i nazwiska co świadczyłoby iż kto inny gwarantował iż PREZYDENT go ułaskawi - a że znany jest z tego że podpisze wszystko co ODPOWIEDNIA OSOBA MU PODA to chyba żadna tajemnica - podpisze choćby w nocy o północy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031