Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 2321 komentarzy

Hades. neon24.pl

Hades - Dobry mąż i brat. Surowy i budzący strach, a zarazem sprawiedliwy. Czczony w trwodze a hołdy składano mu na kolanach... Wypisz wymaluj prawdziwy Ja (tylko tych hołdów jakoś mało widać)

"Dopóki nie ma wytrysku, nie ma grzechu"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Tylko nie mów nikomu"

 

TYLKO NIE MÓW NIKOMU

11 maja o godz. 14:30 w serwisie YouTube

Chciało by się powiedzieć że będzie to ostateczny gwóźdź do "trumny" zgnuśniałej i zakłamanej tej zwyrodniałej części OWEJ instytucji i w końcu rozpocznie się prawdziwe, uczciwe rozliczanie - lecz raczej nic z tego

Znając TEN kraj i TYCH "praktykujących" podejżewam, że zamiast wstawić się za poszkodowanymi i wykorzystanymi a napiętnować i rozliczyć zdegenerowanych oprawców w większości przypadków stanie się zupełnie odwrotnie:

Zdegenerowane bydlaki wykorzystujące bezbronne i nieświadome dzieci zostaną okrzyknięci: pokrzywdzonymi

Zaś PRAWDZIWI poszkodowani, wykorzystani i pozostawieni samym sobie zostaną przez sekciarskie hordy zaatakowane i to z niespotykaną dotąd siłą

Co więcej chciałoby się powiedzieć że TYLKO "siłą"...., lecz nie zdziwiłbym się jeśli i "urzędami"

Czy tak będzie? Zobaczymy - ja niestety stawiam na: TAK

Dalszy komentarz nie ma sensu, gdyż każdy rozliczy TO zdegenerowanie, zbydlęcenie, matactwa i zamiatanie afer pod Watykańskie dywany indywidualnie, zgodnie ze swoim poczuciem smaku, poczuciem winy, sumieniem........

(takkk... ludzie nie wierzący w: latające dywany, gadające osły, baby jagi latające na miotłach, księżniczki zaklęte w żaby, Watykańskie Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy / Mitologie Żydowskie / zwane Biblią ... też posiadają sumienia)

SOBOTA 14.30                           Tylko nie mów nikomu"

 

"Może to był we mnie taki objaw ojcowskiej miłości?"

"Czemu nie postawiłeś się, gdy miałeś 16-17 lat?

"Dopóki nie ma wytrysku, nie ma grzechu"

 

ZWIASTUN:

https://www.youtube.com/watch?v=tdEd7hOKTmE

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Hym3ROH4btE

KOMENTARZE

 • Dlaczego akurat 11.05?
  Naświetlać i wyjaśniać problem pedofilii i innych nadużyć kleru warto zawsze.
  Tylko dlaczego akurat wtedy, gdy cały naród ma mówić o marszu przeciw żydowskim roszczeniom?
  Wrzuca się temat aby przykryć inny?
  Toż wiadomo, że w mediach głównego ścieku będzie to nr 1.
  Krzywda nielicznych kontra krzywda całego narodu?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • No i o czym ma świadczyć to świadectwo ?
  Odpowiedzialność zbiorowa, ma być niby w porządku ?

  To może sprawdzić tak lekarzy, w tym samym kontekście.

  Brzydzi mnie ta nogonka na KRK, bez względu na wybryki poszczególnych księży.

  No, ale naród pędzi do samozagłady, potrzeba mu następnych 200 lat pod zaborami, aby zmądrzał.
 • "Tylko nie mow nikomu"
  "Podczas pokazu prasowego filmu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" rozglądałam się po sali pełnej dziennikarzy. Widzę płacz, chowanie twarzy w dłoniach, odwracanie wzroku, słyszę ciężkie westchnienia, ktoś za mną kilkakrotnie rzuca "Jezu!".

  "Robię notatki, po filmie liczę, że zapisałam 23 strony. Cytatów, nazwisk, faktów i własnych haseł"

  "Ofiara, jedna z wielu ofiar ks. Jana A., dawnego proboszcza parafii ze świętokrzyskiej Topoli miała odwagę skonfrontować się ze swoim oprawcą, dziś już bardzo leciwym mieszkańcem Domu Księży Emerytów w Kielcach. Gdy pyta, czy pamięta, co jej zrobił, ksiądz dopytuje, czy chodzi o to łapanie za kolano i pocałunki. Chodzi o znacznie więcej. Nie zaprzecza, tłumaczy, że to była "głupia namiętność", że "diabeł zbierał żniwo", a w końcu, że to "objaw miłości ojcowskiej"

  "W ramach przeprosin próbuję całować M... w rękę. Mimo trzymanej w sobie przez ponad 30 lat krzywdy, mimo zniszczonego życia, kobieta jest nadzwyczaj spokojna. Dopiero próba całowania sprawia, że nie wytrzymuje. Kończy wizytę i od wyjścia z pokoju ukryta kamera rejestruje tylko przeszywający szloch...
  Wtedy właśnie płacze pół sali"

  "Mężczyzny, który do przyjścia na plebanię, gdzie "stracił poczucie godności", został namówiony w konfesjonale, a po latach gwałtów próbował się zabić...
  Drugiego mężczyzny, ofiary tego samego księdza, któremu ten zabronił mówić o molestowaniu mamie, bo "urwie mu pisiolka"...
  Ich oprawca był przenoszony z plebanii do plebanii co najmniej kilka razy, wiadomo, że skrzywdził co najmniej 10 dzieci, a jedno z nich ..
  popełniło samobójstwo..."

  "Po 30 latach został wydalony ze stanu kapłańskiego, ale nie uznaje tej decyzji i mówi, że to Bóg będzie go sądził. - Hamulców nie miał, a biskupi go trzymali - mówi w filmie mieszkaniec wsi, w której rezydował ks. Andrzej S."

  "Jest ksiądz Dariusz O., który za przestępstwa pedofilskie siedział w więzieniu i miał dożywotni zakaz pracy z dziećmi. Na filmie widać jednak rekolekcje - O. otoczony grupą dzieci żali się na złą opinię jaką mają dziś duchowni i że ludzie chcieliby ich "rozstrzelać". Od przełożonego księdza Sekielscy słyszą, że są "hienami" i "czepiają się księdza"

  "Jest ksiądz Paweł K., którego przenoszono do kolejnych miast, ale do jednej z ofiar wracał, by w końcu, ku uciesze rodziców, zabrać go za granicę i tam gwałcić kilka razy dziennie przez siedem dni"

  "jest też sprawa dotąd zupełnie nieznana - księdza Franciszka Cybuli, kapelana prezydenta Lecha Wałęsy. Ksiądz zmarł w lutym tego roku, ale jego ofiara zdążyła się z nim skonfrontować. Przypomniano mu, jak zaczęło się molestowanie. Cybula zawołał swojego ministranta: "Chodź, zobacz, coś się stało". Stał ze zsuniętymi spodniami i penisem w stanie erekcji. "Nie chce opaść". Po latach ksiądz mówi, że zrobił to "trochę dla humoru" i że to "nie szło w złym kierunku", a nastoletni chłopiec przecież "miał apetyt" i "równorzędnie się tym darzyli". Próbował też za swoje grzechy zapłacić, ale ofiara nie przyjęła pieniędzy"

  "To tylko część historii, tylko ich krótkie streszczenie, to, co zostało we mnie i mimo upływu godzin nie pozwala wziąć głębokiego oddechu"

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24769151,film-sekielskiego-przed-premiera-ksieza-przyznaja-sie-do-pedofilii.html#s=BoxOpMT
 • @interesariusz z PL 19:47:49
  1- Odpowiedzialność oprawców i tych co sprawy tuszowali

  2- sprawdzać, piętnować i OSĄDZAĆ WSZYSTKICH - a PEDOFILI w 1-szej kolejności

  3- Naród cały czas jest pod zaborami. Od setek lat Polska nie jest krajem suwerennym tylko Watykańską kolonią
 • @Hades 20:13:12
  A czy naród ma wystarczająco dużo rozsądku, aby cieszyć się niepodległością?

  Dlaczego zbrodnia pedofilstwa ma być najgorszą ze wszystkich zbrodni?

  W moim pojęciu sędzia wygłaszający absurdalny wyrok jest stokroć większym przestępcą, i jego przestępstwo jest znacznie bardziej szkodliwe społecznie.

  Może wreszcie sprawdzać wszystkie wyroki, piętnować, i osądzać.

  Tylko ża ta kasta jest nie do ruszenia. A księża są. No to słabych wdeptuje się w ziemię. Pogratulować odwagi.
 • @Hades 20:08:17
  Czym się różni pedofil ksiądz od pedofila nauczyciela, pedofila ojczyma czy nawet ojca, pedofila sąsiada, pedofila policjanta, pedofila lekarza, pedofila "przyjaciela rodziny", albo pedofila Żyda?

  Wyciąganie jakiegoś ułamka patologii, zbieranie tego wszystkiego na jedną kupkę i pokazywanie światu patrzcie, co za gówno w tym kościele.

  To nie tylko moda na atakowanie kościoła. To sprytnie organizowana nagonka. Akurat w przypadku katolików można. Nie bronią się. Co innego Żydzi albo muzułmanie. Z nimi spróbujcie.

  Sekielski ubrał się w ornat, co on myśli, że jak zlikwiduje kościół katolicki, to zbawi świat i nastanie powszechna szczęśliwość?
 • @interesariusz z PL 20:34:38
  Pan to masz zdrowo nałomotane "pod czapeczką"
  - co ma rozsądek narodu (wg. Pana kryteriów) do tego czy ma prawo, czy nie ma prawa do niepodległości/suwerenności?
  - wolę dostać niesłuszny wyrok/orzeczenie niżby jakiś pedofil gwałcił mi moje czy jakiekolwiek dzieci.
  Tak pedofilstwo jest najgorszą zbrodnią - często gorszą od morderstwa
  Trzeba mieć nieźle nawalone pod deklem aby w ogóle takie debilizmy sugerować

  Jesteś księdzem pedofilem?
  Nie odpowiadaj.

  Tak. Watykańska KASTA na ogół jest nie do ruszenia - lecz po woli, po woli zaczyna się to zmieniać

  Co do sądownictwa: TAK. Również należy sprawdzać, piętnować i osądzać

  LECZ TO NIE JEST O TYM WĄTEK !!!!!

  I w tym temacie:

  Proszę się trzymać TYLKO TEGO TEMATU !!!

  Bo to nie są żarty ani pogaduchy o d...ie Maryny
  (nie dotyczące tematu będę USUWAŁ - po raz pierwszy i pewnie ostatni - lecz to bardzo ważny temat)
 • @interesariusz z PL 20:36:16
  PEDOFIL - to PEDOFIL
  nie ma znaczenia czy ma na sobie sutannę, mundur Palicjanta, fartuch lekarza, czy ciuchy robocze hutnika, górnika, malarza, blacharza, czy tynkarza...
  PEDOFIL to PEDOFIL
  PEDOFIL pełniący tzw. funkcję "zaufania publicznego" powinien otrzymywać karę x 2 (w przypadku tematu "TAKI" pedofil najczęściej nie otrzymuje jej wcale)
  Koniec dywagacji z Panem
  Dziękuję
 • @Hades 21:08:51
  "Naród cały czas jest pod zaborami. Od setek lat Polska nie jest krajem suwerennym tylko Watykańską kolonią"
  - no i wszystko jasne, historiozofia wyuczona na WUML-u ....
 • Dałem 4*
  Bo nawet tekst mający na celu złe skutki można napisać logicznie lub do de. W tym wypadku niestety logicznie. Ale taki jeden Mein Kampf napisał również logicznie i w odpowiedzi na oczekiwania części społeczeństwa. Z racji długoletniej pracy "przy Kościele" stykałem się z wieloma przykładami opluwania kapłanów i samej Wiary której służą. Niestety większość schematów owego działania opracowano jeszcze w biurach ubeckich zwyrodnialców oraz ich zwierzchników. Wciąż żyją jeszcze ich podwładni, kolaboranci oraz pospolici kapusie którzy za przysłowiową flaszkę puszczali w obieg największe brednie. Rozumiem że jest pewien procent prawdziwych historii i prawdziwych krzywd. Niestety mamy do czynienia ze zjawiskiem "mody" na pedofilię wśród najlepiej starych lub nieżyjących oskarżonych. A takim bardzo łatwo cokolwiek udowodnić lub znaleźć "świadków". Jeśli istotnie uczynili niewybaczalne i nienaprawialne zło, trafią do hadesu. Ale jeśli są tylko ofiarami niszczenia w interesie jakiejś frakcji politycznej czy też mody, do owego hadesu któż trafi? Jako, jak piszesz o sobie "sprawiedliwy" , rozważ i to.
 • @Hades 21:04:21
  Pedofile zazwyczaj nie gwałcą.

  Zamordowanie dziecka jest gorszą zbrodnią od "zabronionej" czułości. Tak uważam.

  Skąd wiesz, że nie jestem ofiarą pedofila, i właśnie dlatego mam "zdrowo nałomotane pod czapeczką".

  Jedną z zalet sieci jest to, że nigdy nie wiesz, na kogo trafisz.
 • @interesariusz z PL 22:33:28
  http://www.katoliban.pl/upload/images/large/2014/09/zajecia-praktyczne-w-seminarium_1467279746.jpg
 • 5*
  .
 • @interesariusz z PL 22:35:45
  Hades 09.05.2019 21:04:21
  "...to nie są żarty ani pogaduchy o d...ie Maryny
  nie dotyczące tematu będę USUWAŁ..."
 • @rabszak 22:40:57
  A cóż jest tam napisane na tablicy ?
 • @interesariusz z PL 22:33:28
  „Skąd wiesz, że nie jestem ofiarą pedofila, i właśnie dlatego mam "zdrowo nałomotane pod czapeczką".”

  Wszystko możliwe, jak również i to, że sam jesteś pedofilem. Takim, który „zazwyczaj nie gwałci”, choć dokonuje gwałtu, czyli przemocy.
 • @MacGregor 21:19:29
  Przecież to prawda.
 • @Lotna 08:25:45
  nu, nu ...

  PS
  Jutro sobota 11 maja ważny dzień!!!!!
  Albo nie damy sie, albo będziemy mieli druga Palestynę nad Wisłą
 • @Hades 20:13:12
  Może dzięki temu w ogóle nasz naród istnieje? Niektórzy nawet nie znają historii w wersji podstawowej
 • @interesariusz z PL 22:33:28
  ""zabronionej" czułości"

  Jakiej "zabronionej czułości"? - co Ty pierdo...isz człowieku ???!!!

  Namalowanie kolorowej aureoli na milionowej pseudo kopi miliardowej pseudo kopii czyjegoś wyobrażenia wyglądu jakiejś mitycznej niby kobiety co zaszła w ciążę od promyka z "latarki" i urodziła niewiadomo którędy bo ponoć nadal była dziewicą (sorry nie znam dokładnie tej baśni) to grzech nad grzechy i lament jakby ruskie przemaszerowały aż pod Cieszyn....
  A gdy dorosły facet wpycha w usta dziecka swojego obleśnego "fleta", gwałci, molestuje, szantażuje, ....... itd itp to TYLKO "zabroniona czułość" ???

  TO BYDLAK, ZWYRODNIALEC, OSTATNIA Q...A I ŚMIEĆ a nie człowiek
  Nazywajmy sprawy po imieniu.

  Lubi chłopców? Jest uczciwym, prawym, prawdomównym, ... katolikiem?
  To niech idzie na Policję, opowie wszystko, dobrowolnie podda się karze bezwzględnego pozbawienia wolności i będzie miał "chłopaków" do wyboru do koloru

  PEDOFILI BEZWZGLĘDNIE: Osądzać i skazywać:
  - nie na długo... wystarczy za 1 razem na 5 lat a każdy następny x2
  PLUS:
  - dożywotnie pozbawienie praw obywatelskich
  - kastracja
  - wypalenie na policzkach i czole PEDOFIL
  - osadzenie w celach minimum 5-cio osobowych na blokach ogólnych
  - w jednej celi maxymalnie 1 tydzień i przeniesienie do kolejnej
  - jak "przejdzie" wszystkie cele to zmiana więzienia - i tak w kółko aż do wyjścia (na nogach - albo plecach)

  Ważne aby każdy zbok wiedział co go czeka i że tego nie uniknie - milion razy się zastanowi zanim choćby takowa zwyrodniała myśl przejdzie mu przez czuprynę
 • Autor
  Gdzie indziej piszę:

  "Bardzo dobre skojarzenie z tematem profanacji świętości. Jest dokładnie odwrotnie jak głosił Pieronek.
  Pedofilia jest nawet gorsza jak zabijanie, jak każda niemoralność. To już atak na istotę człowieczeństwa. To gwałt na dzieciach, na przyszłości ludzkości, to antywychowanie i antyprzykład. To już satanizm wojujący."
  //krzysztofjaw.neon24.pl/post/148834,dosyc-juz-dosyc-antykatolickiego-ataku-na-polske-i-polakow#comment_1547392

  Wcześniej co do szargania świętości:
  "Przebaczenie dotyczy zaznawanych niesprawiedliwości, a ma chronić nasze wartości wyższego rzędu: prawości, moralności czy świętości.
  Kiedy następuje atak na te sfery nie ma czasu na oddawanie sprawy do sądu tylko trzeba podejmować obronę konieczną siłami moralności. Nie mówię że każdemu profanatorowi trzeba od razu nogi z D powyrywać, ale zdecydowana akcja powinna być niezwłocznie. Tu jest atak bestii na nasze świętości".
  //krzysztofjaw.neon24.pl/post/148834,dosyc-juz-dosyc-antykatolickiego-ataku-na-polske-i-polakow#comment_1547337

  W obu przypadkach reakcja musi być szybka, nieuchronna i odstraszająca potencjalnych naśladowców.


  Jedno mnie dziwi - czemu chwyciłeś się akurat modnego u lewaków tematu pedofilii w Kościele Katolickim? Tu jest jej przecież stosunkowo najmniej.

  Weź islam czy judaizm. O tym coś napisz. Zapewniam Cię że będziesz żałował że tam nie zacząłeś.
 • Nie karmić
  Dziś marsz w proteście przciw wymuszniom żydowskim i amerykańskim.
  Zatem trzeaba to zagłuszyć.

  Atak na kościół katolicki osiągnął niespotykane nawet za komuny natężenie, co jest możliwe tylko w panstwie teoretycznym i w sytuacji owczarni pelnej wilków, pasterzy najemnych.
  Inaczej poypalyby się procesy z artykułów kodeksu karnego i odszkodowania z kodeksu cywilnego.

  Widać akcję ktoś sobie precyzyjnie zaplanował i ją realizuje posiadając niezle środki.

  Dlatego nie ma co dyskutować, jak dziad z obrazem, często z ubekami lub ich potomstwem.

  Właśnie rusza proces mordercow ksiedza Popiełuszki, ktorzy podrzucili mu broń, materialy wybuchowe oraz ulotki, a następnie postawili zarzuty.
  Zagrożeni są karami do trzech lat, bo prokratura nie potrafi podstawić odpowiednich zarzutów.
  A przecież ich dzialanie było zdradą państwa, jakim był PRL.
  Ba, mialo na celu właśnie doprowadzenie do niepokojów spolecznych, a na dodek jest jeszcze wątek dzialania na rzecz wywiadu zachodniego panstwa, ktory nie wiedzieć czemu został zabiechany w 1989r.
  Zatem zagrożeniem powinna być kra dożywocia, a to tylko dlatego, ze nie ma kary śmierc.

  Dlatego nie ma co dyskutować o "pedofilii" ale warto wrócić do tych prowokacji, niewyjasnionych mordestw, szantaży wobec księży, wyświetlić w końcu kierowanie do seminariów agentury służb, często zmuszonych do tego dewiantów lub przestępców.
  No i te nielegalne dzialania w koncu ukarać.
 • @miarka 21:51:03
  "Jedno mnie dziwi - czemu chwyciłeś się akurat modnego u lewaków tematu pedofilii w Kościele Katolickim? Tu jest jej przecież stosunkowo najmniej.

  Weź islam czy judaizm. O tym coś napisz. Zapewniam Cię że będziesz żałował że tam nie zacząłeś."

  1- pierwsze słyszę aby pedofilia była lekko mówiąc ŹLE oceniana tylko przez jakichś tam lewaków.
  Natomiast faktem jest że pedofile w sutannach są odruchowo, niesłusznie i wręcz bezczelnie bronieni przez swoją własną "grupę zawodową", oraz ślepych, głuchych i posłusznych sekciarzy

  2- ja nie biorę "tego" czy "tego", tylko napisałem co się wydarzy

  3- a po wtóre jak każdy ślepy obrońca zwyrodnialców w sutannach: sam sobie zaprzeczasz:
  - z jednej strony twierdzisz/twierdzicie żeby nie piętnować księży pedofili bo osobników z takimi zwyrodnieniami jest wśród ich całego ogółu MAŁO
  - a z drugiej strony chcesz/chcecie/sugerujecie aby ludzie opisywali inne wiary niż katolicka ... pomimo iż można by rzec że w naszym kraju one praktycznie nie występują (a przynajmniej porównując proporcje do księży KK)

  To jak widzisz (o ile zobaczysz) totalne wzajemne zaprzeczenie i wybiórcze traktowanie tematów ze względu na indoktrynację od najmłodszych lat jaka ma miejsce w Naszym kraju
 • @AlexSailor 07:54:41
  "Atak na kościół katolicki osiągnął niespotykane nawet za komuny natężenie"

  1- to nie atak na kościół tylko zwyrodniałych pedofili i ich kumpli którzy nie tylko ich kryją ale też i niejednokrotnie dodatkowo męczą i tak już ofiary

  2- ludzie nie atakują tylko się bronią, walczą o dobro dzieci, o prawdę, o sprawiedliwość, o.............. WIARĘ !!!!
  Ale nie w klechów PEDOFILI tylko w konkretnie WIARĘ

  3- natomiast jeśli chodzi o pewną niespotykaność to masz rację, tylko że dotyczy bezczelności i bezkarności "Watykańczyków"

  - rozpanoszyli się do niespotykanych rozmiarów
  - rozpasali się do niespotykanych rozmiarów
  - rozzuchwalili się do niespotykanych rozmiarów
  - i tylko DAJ DAJ DAJ I WIĘCEJ DAJ
  Morda w kubeł i DAJ (nie tylko ziemi, budynków, przywilei i kasy ale i d....y)
 • @Hades 14:23:57
  w 1986 roku Austriacy wybrali sobie na prezydenta byłego dwukrotnego sekretarza generalnego ONZ, Kurta Waldheima – oraz, jak się okazało, byłego nazistę. Wyszło na jaw, że Waldheim wstąpił po Anschlussie do partii nazistowskiej i oddziałów SA, potem w czasie wojny – kiedy rzekomo nic nie wiedział o zbrodniach hitlerowców i ich sojuszniów – był tuż przy rozstrzeliwaniach, był adiutantem i tłumaczem gen. Loehra, odpowiedzialnego za wysłanie do obozów zagłady 50 tysięcy Żydów z Salonik oraz kwaterował przy samym obozie w Jasenovacu (zarządzanym przez zbrodniarza wojennego, franciszkanina Filipovicia-Majstrovicia, który własnoręcznie podrzynał gardła kobietom, a po obozie chadzał w habicie). Skandal ten odbija się m.in. w „Heldenplatzu”, gdzie Bernhard ustami bohatera atakuje Waldheima (Waldheim nie pozostał dłużny, nazywając sztukę – której, co typowe, nie widział ani nie czytał – „wulgarną obrazą narodu austriackiego”).

  Otóż Kurt Waldheim stał się persona non grata. W USA w sensie ścisłym, po prostu wpisano go na listę podejrzanych o zbrodnie wojenne i ogłoszono, że ani on, ani jego żona nie zostaną wpuszczeni przez granicę. A w innych krajach po prostu odmawiano organizowania spotkań z głowami państwa i Waldheim, jak pisze autor artykułu, nie miał jako prezydent żadnych oficjalnych wizyt. Poza jedną.

  W 1987 roku nazistę przyjął Wielki Polak, Jan Paweł II Święty, który powiedział: „Pańska działalność zawsze była poświęcona krzewieniu pokoju między narodami.”

  Kurt Waldheim odpłacił za dowcip dowcipem, nazywając Jana Pawła II „sumieniem całego świata".
 • @Hades 14:17:00
  "1- pierwsze słyszę aby pedofilia była lekko mówiąc ŹLE oceniana tylko przez jakichś tam lewaków".

  W odpowiedzi na moje: "Jedno mnie dziwi - czemu chwyciłeś się akurat modnego u lewaków tematu pedofilii w Kościele Katolickim"?

  Po co oszukujesz? Przecież Twoje "tylko" to zniekształcenie mojego pytania.
  Ono się odnosi do treści iż aktualnie lewacy atakują Kościół Katolicki, a Ty się dokładnie podłączasz pod ten atak.

  Po drugie oszukujesz, bo w Twoim "Pierwsze słyszę" jest i ukrycie faktu iż ja sam bardzo źle oceniam pedofilię - i (o zgrozo) właśnie w tekście do którego się wprost odnosisz.

  To co? Czytałeś a "nie słyszałeś"? Obudź się! Człowieku!


  "2- ja nie biorę "tego" czy "tego", tylko napisałem co się wydarzy"

  No i po co oszukujesz? Chwyciłeś się tendencyjnie "tego" i do "tego" dodałeś wizję co się może wydarzyć. A akurat to "co się może wydarzyć to jest typowe dla tego drugiego "tego", czyli tego co się dzieje u islamistów i żydów zwłaszcza ze względu na innowierców.

  Pomijając tu wpływ "tych" drugich, już nawet nie mówiąc o interesie "tych" drugich piszesz w kosmos. - Ciebie już nie interesuje pedofilia tylko chęć dowalenia "tym" pierwszym i Kościołowi.


  "3- a po wtóre jak każdy ślepy obrońca zwyrodnialców w sutannach..."

  No i po co oszukujesz? To Ty jesteś tu "ślepotą która chce dowalać z powodu swojego emocjonalnego nastawienia". Ja piszę spokojnie i merytorycznie.


  "- z jednej strony twierdzisz/twierdzicie żeby nie piętnować księży pedofili bo osobników z takimi zwyrodnieniami jest wśród ich całego ogółu MAŁO"

  No i czemu oszukujesz?
  - 1. Nie wiem do kogo to "twierdzicie". Po co próbujesz mi wmawiać że działam z kimś w jakimś związku?
  - 2. Jeśli o mnie chodzi to pisałem:
  ""Jedno mnie dziwi - czemu chwyciłeś się akurat modnego u lewaków tematu pedofilii w Kościele Katolickim? Tu jest jej przecież stosunkowo najmniej"
  a/ Nie pisałem żeby "nie piętnować" a nawet sam piętnowałem.
  b/ Nie pisałem "wśród ich całego ogółu mało" tylko pisałem że w KK jest ich "stosunkowo mało", czyli w porównaniu do innych grup społecznych.

  "...- a z drugiej strony chcesz/chcecie/sugerujecie aby ludzie opisywali inne wiary niż katolicka ... pomimo iż można by rzec że w naszym kraju one praktycznie nie występują (a przynajmniej porównując proporcje do księży KK)

  Znowu oszukujesz. Nie chodzi o opisywanie wiar, tylko o ich stosunek do pedofilii.
  "inne wiary niż katolicka (...) w naszym kraju one praktycznie nie występują" - a skąd Ty wiesz w co ludzie wierzą? Z mediów które oni sami publikują?
  Podobnie i ze skalą pedofilii - te przypadki z KK są przez lewackie media nie tylko nagłaśniane ale i całe afery fabrykowane, a tajemnice islamistów, zwłaszcza żydów są chronione ich cenzurą.

  Twoja logika jest tutaj tak jak tego co szukał monety którą zgubił pod zaświeconą latarnią. Przyszedł drugi i mu pomagał, a w końcu pyta czy to na pewno tu zgubił? I słyszy "Nie pod tamtą zgaszoną, ale tam nic nie widać".
  Chcesz znaleźć źródła pedofilii to musisz się więcej wysilić. Chociaż latarkę znaleźć.


  "To jak widzisz (o ile zobaczysz) totalne wzajemne zaprzeczenie i wybiórcze traktowanie tematów ze względu na indoktrynację od najmłodszych lat jaka ma miejsce w Naszym kraju"

  No to teraz masz czarno na białym podsumowanie TWOJEJ WYPOWIEDZI.

  Co do mnie to poczytaj sobie choćby moje notki o tej indoktrynacji: "Po co chcą uczyć dzieci masturbacji" i dwie następne oraz sporo wcześniejszych.
 • @miarka 16:26:11
  Pan swoje a ja swoje
 • @Hades 18:54:48
  "Pan swoje a ja swoje"

  No proszę! Słucham! Patrzę! Czekam, czekam i nic!

  Ja swoje racje obroniłem głównie przez merytoryczne zestawienie naszych wypowiedzi, a gdzie to zapowiadane ponowione Twoje "swoje"? A ciekawy jestem. Co, nie idzie?

  Oszustwo, kłamstwo z jednej strony, a prawda i logiczna racja z drugiej to nie są jakieś inne przekonania z którymi moglibyśmy się spokojnie rozejść.
 • @miarka 23:13:40
  "Oszustwo, kłamstwo z jednej strony, a prawda i logiczna racja z drugiej to nie są jakieś inne przekonania z którymi moglibyśmy się spokojnie rozejść"
  Dlatego mając Pana za kłamcę i naciągacza nie tracę czasu na zbędne dywagacje
  Na głupiego... nie ma sposobu
  ADIOS
 • @Hades 09:01:04
  Niby gdzie ja kłamię czy mówię głupoty? Mylisz mnie z kimś, i to zrozum że ... najpierw z sobą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031